egyesületi alapszabály

információk

egyesület adatai
Egyesület neveBEREK Horgász Egyesület
Székhelye9361 Hövej, Napsugár u. 25.
ElnökNémeth Gyula
egyesület célja

a. Tagjainak horgász érdekeinek képviselete, valamint kedvező horgászlehetőség biztosítása.
b. A horgászat, a horgászsport, valamint a horgászturizmus fejlesztése és népszerűsítése.
c. A horgászerkölcs és etika szabályainak tiszteletben tartására való nevelés.
d. Egészséges életmódra nevelés, a szabadidő kultúrált eltöltésének biztosítása.

egyesület tevékenysége

a. Biztosítja tagjainak a rendszeres egyesületi élethez szükséges feltételeket, a horgászattal összefüggő szakismeretek gyarapítását. Ennek keretében ismerteti a horgászattal összefüggő jogszabályokat és más rendelkezéseket.

b. Biztosítja, hogy a tagok a horgászatra vonatkozó jogszabályokat, előírásokat és az Országos Horgászrend szabályait betartsák.

c. Segíti a hatóságokat az orvhorgászat megelőzésében és leküzdésében, valamint a vizek tisztaságának megőrzésében és a természetvédelemben.

d. Az egyesület életével kapcsolatos horgász-versenyeket szervez.

e. A tagság igény szerinti ellátása a horgászathoz szükséges okmányokkal.

f. Együttműködés más horgászegyesületekkel.

BEREK-PARK Horgász Egyesület
9361 Hövej, Napsugár u. 25.

hirdetések